Doğum Günü Mesajları 2022

Sayfa İçeriği:  Doğum Günü Mesajları,Doğum Günü  Sözleri, En Güzel Doğum Günü Mesajları,Doğum Günün Kutlu Olsun Sözleri, İyi ki doğdun sözleri, Doğum Günü Mesajları 2022. Doğum Günü için mesajlar


Senden yok bir tane daha bu dünyada. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara…

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun.

Loading...

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hak ettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle… Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın hayırlı olsun. Mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında güzel hayallerin gerçek olsun.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan insana iyi ki doğdun.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun.

Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

Loading...

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara…

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen o da sana bir şey verirmiş, ben hayata ne verdim acaba ki seni bana verdi. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Resimli Doğum Günü Sözleri Kısa

dogum gunun kutlu olsun mesajlari cocuklar icin dogum gunu mesajlari iyiki dogdun
Dogum-gunu-mesajlari-kisa-dogum-gunun-kutlu-olsun-resimleri
Dogum-gunu-mesajlari-resimli-dogum-gunun-kutlu-olsun-resimleri

Doğum Günü Mesajları

Dogum-gunu-mesajlari-resimli-dogum-gunun-kutlu-olsun-resimleri
Dogum-gunu-mesajlari-2020-dogum-gunun-kutlu-olsun-sozleri
 

Tavsiye yazı: Resimli Doğum Günü Sözleri

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Bir tanem doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle… Mutlu yıllar…

Tatlım, balım, canım arkadaşım. Hayat sırdaşım İyi doğdun can dostum…

Loading...

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Yeni bir sayfaya güzel hikâyeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun…

Mutlulukların Kafdağı kadar yüksek, üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte… Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun.

Dostluk kavramının sözlükteki karşılığı olduğun için, her zorlukta yanımda olduğun için, beni karşılıksız sevdiğin için… Seni çok seviyorum, iyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun…

Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler. Bugün farklı bir şey yapacağım, hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Bugün birçok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın, ama şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tamamen sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgâr sana sevgimi fısıldasın… Doğum günün kutlu olsun.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin. Nice mutlu yıllara…

Bilmem hiç yalan dolan böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın… Birlikte daha nice yaşlara…

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun… Belki mutlusun, belki hüzünlü, belki de kırgın ama artık hoşgörünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin… Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar…

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen… Doğum günün mutlu olsun. Hatırlar mısın? Doğduğun günü… Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse… İyi ki doğdun, nice yıllara…

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen… Doğum günün mutlu olsun. Hatırlar mısın? Doğduğun günü… Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse… İyi ki doğdun, nice yıllara…

Büyük gün daha dün gibi; resimler sarardı ama doğum günü pastamızın tadı hala damağımda! Bu sene böyle olsun, yakında görüşmek üzere nice yıllara…